Het team

Hieronder ziet u een overzicht van het team van fanatieke beweegcoaches. Ons team bestaat uit een teamleider / JOGG regisseur en beweegcoaches die actief zijn op verschillende domeinen. Wilt u weten waar we actief zijn? Neem dan gerust een kijkje!

Sportief & Gezond BEL is een onderdeel van de Sportimpuls.nl BV groep. Sportimpuls.nl BV is expert bij het matchen van vraag en aanbod in de Buurt-Onderwijs-Sport driehoek. Sportimpuls.nl BV is een netwerkorganisatie die full service programma’s levert op het gebied van sport, bewegen en preventie aan sportorganisaties en gemeenten. Het netwerk bestaat uit zelfstandige sportprofessionals, die met elkaar samenwerken, bijvoorbeeld in lokale buurtsportteams. Benieuwd wat Sportimpuls.nl BV nog meer doet? Bezoek gerust de website eens.

Nick Scholten

Teamleider

nick@sportiefengezondbel.nl

06-28628908

Wouter Schouwenaar

Wouter Schouwenaar buurtsportcoach BEL

Beweegcoach onderwijs, communicatie en aangepast sporten

wouter@sportiefengezondbel.nl

06-81705196

Nick van Nieuwkerk

Beweegcoach onderwijs
nickn@sportiefengezondbel.nl

06-42658286

Jur Maatman

Jur Maatman buurtsportcoach BEL

Beweegcoach verenigingsondersteuning
jur@sportiefengezondbel.nl

06-41121303

Maureen van der Veen

Beweegcoach onderwijs en JOGG-regisseur
maureen@sportiefengezondbel.nl

06-44607949

Lorenzo Tat

Carin buurtsportcoach BEL

Beweegcoach onderwijs en evenementen
lorenzo@sportiefengezondbel.nl

06-39174483

Samoa Schubert

Beweegcoach Tijgergym
samoa@sportiefengezondbel.nl

06-15094716

Enzio Veraart

Beweegcoach Onderwijs
enzio@sportiefengezondbel.nl

06-23776637

Sportprofessionals in Opleiding

Binnen Sportief & Gezond hanteren we de term sportprofessionals. De toekomst van de sportprofessionals zijn de studenten van nu. Wij hanteren daarom de term Sportprofessionals in Opleiding (SIO) en streven ernaar om elke SIO met kwaliteit te begeleiden. Wilt u graag weten welke SIO’s bij ons actief zijn? Bekijk onze fanatieke SIO’s hieronder!

Vacatures

Wij zijn nog op zoek naar verschillende sportprofessionals. Kom jij ons team versterken? Bekijk dan snel onze vacatures.

Stages

Bij Buurtsportteam Sportief en Gezond zijn wij op zoek naar verschillende stagiaires, zowel op MBO als HBO- niveau. Zij zijn actief bij activiteiten voor de jeugd, volwassenen en ouderen. Daarnaast zijn ze bezig met het voorbereiden van lessen en/of evenementen! Heb je interesse? Stuur dan een e-mail naar stage@sportimpuls.nl. Bekijk onze vacatures.