Het team

Hieronder ziet u een overzicht van het team van fanatieke beweegcoaches. Onz team bestaat uit een teamleider / JOGG regisseur en acht beweegcoaches die actief zijn op verschillende domeinen. Wilt u weten waar we actief zijn? Neem dan gerust een kijkje!

Nick Scholten

Teamleider en JOGG-regisseur
nick@sportiefengezondbel.nl

06-28 62 89 08

Wouter Schouwenaar

Wouter Schouwenaar buurtsportcoach BEL

Beweegcoach onderwijs en communicatie
wouter@sportiefengezondbel.nl

06-81 70 51 96

Nick van Nieuwkerk

Beweegcoach onderwijs
nickn@sportiefengezondbel.nl

06-42 65 82 86

Claudia Bleijerveld

Beweegcoach volwassenen en senioren
claudia@sportiefengezondbel.nl

06-46 12 86 80

Jur Maatman

Jur Maatman buurtsportcoach BEL

Beweegcoach verenigingsondersteuning
jur@sportiefengezondbel.nl

06-41 12 13 03

Maureen van der Veen

Beweegcoach onderwijs en aangepast sporten
maureen@sportiefengezondbel.nl
06-44 60 79 49

Lorenzo Tat

Carin buurtsportcoach BEL

Beweegcoach Onderwijs en evenementen
lorenzo@sportiefengezondbel.nl

06-39 17 44 83

Sportprofessionals in Opleiding

Binnen Sportief & Gezond hanteren we de term sportprofessionals. De toekomst van de sportprofessionals zijn de studenten van nu. Wij hanteren daarom de term Sportprofessionals in Opleiding (SIO) en streven ernaar om elke SIO met kwaliteit te begeleiden. Wilt u graag weten welke SIO’s bij ons actief zijn? Bekijk onze fanatieke SIO’s hieronder!

Anne van Hoof

Lars Kok

 

Marloes Blokland

Matthijs de Vor

Jasmijn van Barrelo

Vacatures

Wij zijn nog op zoek naar verschillende sportprofessionals. Kom jij ons team versterken? Bekijk dan snel onze vacatures.

Stages

Bij Buurtsportteam Sportief en Gezond zijn wij op zoek naar verschillende stagiaires, zowel op MBO als HBO- niveau. Zij zijn actief bij activiteiten voor de jeugd, volwassenen en ouderen. Daarnaast zijn ze bezig met het voorbereiden van lessen en/of evenementen! Heb je interesse? Stuur dan een e-mail naar stage@sportimpuls.nl of bel naar 06-22 22 45 32. Bekijk onze vacatures.